Strefa Płatnego Parkowania

10.12.2013

Zarząd Infrastruktury Komunalnej i Transportu informuje, że w dniach 24 i 31 grudnia 2013r. godziny otwarcia Biura Strefy Płatnego Parkowania zostaną ograniczone.

W Wigilię Świąt Bożego Narodzenia, tj. 24 grudnia Biuro będzie czynne w godz.: 7:30 – 12:00. W dniu 31 grudnia Biuro będzie czynne w godz.: 7:30 – 10:00 (konieczność przeprowadzenia corocznej inwentaryzacji rachunkowej).

Wszystkich mieszkańców Strefy Płatnego Parkowania w Krakowie (P1, P2, P3), którym z końcem bieżącego roku kończą się abonamenty postojowe, zachęcamy by zrobili to już teraz – abonament postojowy może być wykupiony z 3-miesięcznym wyprzedzeniem.

Przypominamy również o możliwości załatwienia sprawy za pośrednictwem internetu, dzięki czemu unikniecie Państwo oczekiwania w kolejce (powyższe dotyczy jedynie osób zameldowanych na pobyt stały lub czasowy na obszarze SPP, będących jednocześnie właścicielem - bądź współwłaścicielem pojazdu na który wydany ma zostać abonament). Przed zakupem e-abonamentu prosimy o dokładne zapoznanie się z treścią Regulaminów dotyczących nabywania abonamentów postojowych za pośrednictwem internetu.

Magiczny Kraków Biuletyn Informacji Publicznej Komunikacja Miejska w Krakowie Ekocentrum